Reference

Musím říct, že než jsem začala chodit na kosmetiku k Ivetce, měla jsem dost problematickou pleť. Ale jakmile jsem si naordinovala pravidelnou péči, musím říct, že změna je opravdu viditelná, cítím se mnohem lépe a sebevědoměji. Pleť je naše vizitka :)

U Ivetky si vždy maximálně odpočinu a relaxuji po celou dobu návštěvy, pokaždé se za ní neskutečně těším! Je maximálně profesionální a jako člověk neuvěřitelně milá a ochotná! Už se zase těším na další hýčkání!

Bára, 26

Po návštěvě kosmetiky u paní Musilové si vždy připadám odpočatá, krásnější a mladší.

Liba, 43

K paní Musilové se vždy velmi těším. Docházím k ní pravidelně na ošetření ultrazvukem a musím ocenit její výborný profesionální přístup. Vždy dobře poradí, do ničeho Vás nenutí a úžasně provádí masáž obličeje a dekoltu!!! Všem vřele doporučuji!

Simona, 43

Vcera jsem poprve vyzkousela osetreni pleti ultrazvukem, bylo to velmi prijemne a vysledek je skvely.Uz se tesim na pristi navstevu.

Katka, 33

Velice útulné, milé prostředí. Kosmetiku ultrazvukem jsem si velice oblíbila, vždy příjemně zrelaxuji a moje pleť je svěží. Chodím pouze na základní ošetření, ale i přesto pozoruji výrazné zlepšení pleti. Všem bych doporučila tento typ kosmetického ošetření vyzkoušet.

Renata, 39

Chcete se také podělit o své zkušenosti s návštevou studia? Napište na info@kosmetika-musilova.cz