Služby


Ultrazvukové ošetření – Skin Scrubber

Předností ultrazvukového ošetření je bezbolestné hloubkové čištění pleti. Ultrazvuková technologie Skin Scrubber je vhodná na každý typ pleti. Obzvlášť účinná na pleť s akné, s rozšířenými póry, s cuperózou (červené žilky) i na velmi citlivou. Ošetření ultrazvukem je oblíbené i mezi muži.

Během ošetření jsou ultrazvukové vibrace předávané pomocí aplikátoru, který připomíná špachtli, důkladně odstraní odumřelé buňky, maz i komedony. Aknózní záněty se díky ultrazvukovým vibracím odstraní bezbolestně a pleť po ošetření není začervenalá. Ultrazvukové čištění zcela nahrazuje manuální, někdy nepříjemné mechanické čištění pleti. Ultrazvukové vibrace navíc ničí bakterie (jedna z příčin tvorby komedonů a zanícených míst), hloubkově hydratují pleť a stimulují buněčnou obnovu.

V druhé fázi ošetření ultrazvukem dokáží ultrazvukové vlny rozštěpit molekuly vody a účinné látky (sérum dle typu pleti) lépe proniknou do hloubky pokožky. V této fázi ultrazvuk působí příznivě i na vrásky. Po ošetření ultrazvukem je pleť hydratovaná, okysličená, póry jsou menší. Výsledky jsou viditelné již po prvním ultrazvukovém ošetření.


Dárkové poukazy

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat svoji přítelkyni, kamarádku, sestru, maminku či dceru nebo kohokoli vám blízkého je možné zakoupit dárkový poukaz na jakýkoliv druh kosmetického ošetření.