Služby


Ultrazvukové ošetření – Skin Scrubber

Předností ultrazvukového ošetření je bezbolestné hloubkové čištění pleti. Ultrazvuková technologie Skin Scrubber je vhodná na každý typ pleti. Obzvlášť účinná na pleť s akné, s rozšířenými póry, s cuperózou (červené žilky) i na velmi citlivou. Ošetření ultrazvukem je oblíbené i mezi muži.

Během ošetření jsou ultrazvukové vibrace předávané pomocí aplikátoru, který připomíná špachtli, důkladně odstraní odumřelé buňky, maz i komedony. Aknózní záněty se díky ultrazvukovým vibracím odstraní bezbolestně a pleť po ošetření není začervenalá. Ultrazvukové čištění zcela nahrazuje manuální, někdy nepříjemné mechanické čištění pleti. Ultrazvukové vibrace navíc ničí bakterie (jedna z příčin tvorby komedonů a zanícených míst), hloubkově hydratují pleť a stimulují buněčnou obnovu.

V druhé fázi ošetření ultrazvukem dokáží ultrazvukové vlny rozštěpit molekuly vody a účinné látky (sérum dle typu pleti) lépe proniknou do hloubky pokožky. V této fázi ultrazvuk působí příznivě i na vrásky. Po ošetření ultrazvukem je pleť hydratovaná, okysličená, póry jsou menší. Výsledky jsou viditelné již po prvním ultrazvukovém ošetření.


IPL – fotoomlazení, odstranění pigmentových skvrn, trvalá depilace chloupků

Epilace prováděná špičkovým IPL (intenzivní pulzní světlo) francouzské společnosti. Touto revoluční metodou „nové generace“ se dosahuje trvalého odstranění veškerých chloupků světlých ale i šedivých, na celém těle!

Depilace je dobře snesitelná, u světelných impulzů pociťujete pouze lehké štípnutí nebo pocit tepla.

Při jednom ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech. Rozdílná je i doba růstu. Vždy podle místa na těle je zapotřebí podstoupit až osm ošetření. Mezi jednotlivými sezeními by měla být navíc pauza asi čtyři týdny.

Jak IPL pracuje?

IPL vyzařuje energii, která absorbuje vlasový melanin. Cyklus růstu chloupků je zastaven bez jakýchkoli zásahů do kůže. Ošetřením jsou trvale zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůstat žádné chloupky.

Bezpečnost ošetření

Jedná se o zcela bezpečné ošetření. Systém IPL umožňuje ochlazení pokožky díky přestávkám mezi světelnými mikropulzy. Použitím chladivého gelu chráníme pokožku a zabraňujeme tak jakékoli agresi. Zásah je pociťován pouze jako pocit tepla, popř. menší štípnutí. Ošetření by se měly vyvarovat těhotné ženy.

Jaký je ideální počet návštěv?

Počet návštěv závisí na ošetřované oblasti, v průměru se jedná o 3-8 sezení. Ochlupení roste v cyklech (existují období růstu a období klidu). IPL působí nejvíce na chloupky v růstové (anagenní) fázi. Proto je potřeba uskutečnit několik sezení, abychom ošetřili i chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi. Mezi jednotlivými ošetření je doporučeno rozmezí 4 týdnů na obličeji a 6-12 týdnů na těle. Ke snížení intenzity růstu chloupků dochází již po prvním sezení.

Cena ošetření se vzhledem k úbytku chloupků při každém dalším ošetření výrazně snižuje.

Jak se provádí ošetření IPL?

Před a po depilaci se doporučuje pleť neopalovat po dobu 3 týdnů a chloupky neodstraňovat depilací teplým voskem či cukrovou pastou. Před depilací se chloupky odstraní (oholí), a nanese se vrstva transparentního gelu pro srovnání nerovností pokožky, tak aby mohla energie proniknout do kůže. Ošetření trvá několik minut, podpaží a třísla 15-30 minut, větší oblasti, jako jsou záda, mohou trvat 45-60 minut. Po několika dnech odumřelé chloupky přirozeně vypadají, nedoporučuje se je vytrhávat minimálně 1 týden.

Tuto službu provádí lékařka v mém studiu pouze v určitých, předem dohodnutých, termínech (viz. Aktuálně).


Depilace

Depilace teplým voskem

  • nad horním rtem
  • brada, tváře
  • předloktí
  • lýtka, celé nohy

Barvení řas a obočí

Barvení řas i obočí provádím barvami Londa nebo RefectoCil. Úprava obočí je při kosmetickém ošetření ZDARMA!


Akce s MicroCamerou

Ve spolupráci s firmou Alissa Beauté a slečnou Vlaďkou Zavadilovou pořádám pro nové i stálé klientky tuto akci v určitých intervalech. Jedná se o odbornou analýzu pleti speciálním přístrojem MicroCamera. Při analýze pleti se určí hydratace pleti i hloubka vrásek. Rozbor pleti je důležitý pro správný výběr kosmetických přípravků i druhu ošetření. Jedná se o bezplatnou službu a čas na jednu klientku je přibližně půl hodiny.


Prodej kosmetických produktů

Samozřejmostí je prodej kosmetických produktů z řady Alissa Beauté a Bioline na domácí péči.

  • čistící mléka, tonika, čistící pěny
  • krémy dle typu pleti, oční krémy
  • aktivní látky (séra) se specifickými účinky – tyto séra se aplikují ráno i večer pod krém a lze je kombinovat dle typu pleti i dle ročního období
  • kompenzační sérum – sérum ve spreji k vyrovnání pH pleti silně ochraňuje a udržuje hydrataci a zabraňuje tvorbě aknózních zánětů
  • proteinové sérum – sérum ve spreji obsahující kolagen, elastin a hydratační faktor N.M.F., komponenty tohoto séra vyplňují mezibuněčné prostory, které jsou pro pokožku nezbytné
  • opalovací krémy

Dárkové poukazy

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat svoji přítelkyni, kamarádku, sestru, maminku či dceru nebo kohokoli vám blízkého je možné zakoupit dárkový poukaz na jakýkoliv druh kosmetického ošetření.

Nejžádanější cena dárkové poukázky je 640,- na základní ultrazvukové ošetření pleti, které trvá 90 minut. Zahrnuje odlíčení pleti mlékem, tonikem, úprava obočí, ultrazvukové čištění pleti, zapravení séra ultrazvukem, masáž dekoltu a obličeje. Na závěr relaxace s pleťovou maskou dle typu pleti.