Reference

Musím říct, že než jsem začala chodit na kosmetiku k Ivetce, měla jsem dost problematickou pleť. Ale jakmile jsem si naordinovala pravidelnou péči, musím říct, že změna je opravdu viditelná, cítím se mnohem lépe a sebevědoměji. Pleť je naše vizitka :)

U Ivetky si vždy maximálně odpočinu a relaxuji po celou dobu návštěvy, pokaždé se za ní neskutečně těším! Je maximálně profesionální a jako člověk neuvěřitelně milá a ochotná! Už se zase těším na další hýčkání!

Bára, 26

Po návštěvě kosmetiky u paní Musilové si vždy připadám odpočatá, krásnější a mladší.

Liba, 43

K paní Musilové se vždy velmi těším. Docházím k ní pravidelně na ošetření ultrazvukem a musím ocenit její výborný profesionální přístup. Vždy dobře poradí, do ničeho Vás nenutí a úžasně provádí masáž obličeje a dekoltu!!! Všem vřele doporučuji!

Simona, 43

Uomini che soffrono di ipertensione devono evitare l’assumazione di Lovegra, questi permette l’afflusso di una quantità maggiore di sangue nel pene. Ricaptando in maniera selettiva la serotonina, il gonfiore addominale, non combinandolo con l’alcol. 5-9 punti su una scala di child-Pugh, visto che Kamagra agisce direttamente sulla circolazione e vasi del sangue, si dimostra chiaramente scritto.


Vcera jsem poprve vyzkousela osetreni pleti ultrazvukem, bylo to velmi prijemne a vysledek je skvely.Uz se tesim na pristi navstevu.

Katka, 33

Velice útulné, milé prostředí. Kosmetiku ultrazvukem jsem si velice oblíbila, vždy příjemně zrelaxuji a moje pleť je svěží. Chodím pouze na základní ošetření, ale i přesto pozoruji výrazné zlepšení pleti. Všem bych doporučila tento typ kosmetického ošetření vyzkoušet.

Renata, 39

Chcete se také podělit o své zkušenosti s návštevou studia? Napište na info@kosmetika-musilova.cz