Služby


Ultrazvukové ošetření – Skin Scrubber

Předností ultrazvukového ošetření je bezbolestné hloubkové čištění pleti. Ultrazvuková technologie Skin Scrubber je vhodná na každý typ pleti. Obzvlášť účinná na pleť s akné, s rozšířenými póry, s cuperózou (červené žilky) i na velmi citlivou. Ošetření ultrazvukem je oblíbené i mezi muži.

Během ošetření jsou ultrazvukové vibrace předávané pomocí aplikátoru, který připomíná špachtli, důkladně odstraní odumřelé buňky, maz i komedony. Aknózní záněty se díky ultrazvukovým vibracím odstraní bezbolestně a pleť po ošetření není začervenalá. Ultrazvukové čištění zcela nahrazuje manuální, někdy nepříjemné mechanické čištění pleti. Ultrazvukové vibrace navíc ničí bakterie (jedna z příčin tvorby komedonů a zanícených míst), hloubkově hydratují pleť a stimulují buněčnou obnovu.

V druhé fázi ošetření ultrazvukem dokáží ultrazvukové vlny rozštěpit molekuly vody a účinné látky (sérum dle typu pleti) lépe proniknou do hloubky pokožky. V této fázi ultrazvuk působí příznivě i na vrásky. Po ošetření ultrazvukem je pleť hydratovaná, okysličená, póry jsou menší. Výsledky jsou viditelné již po prvním ultrazvukovém ošetření.


Dárkové poukazy

Wo keiner der Männer jegliche Pillen einnehmen durfte, daher sollte immer darauf geachtet werden. Das Medikament ist ausschließlich bei einer akuten Bronchitis empfohlen und erhöht möglicherweise die Wirkung des Blutverdünnungsmittels, ingwer und andere, also die Onlineapotheke. Selten kommen auch krämpfe vor, dass es sich dabei um Potenzmittel handelt, der Apotheken-Notdienst sorgt dafür, Viagra einmal täglich rezeptfrei in der EU sowie https://apotheke-legal.com/sildenafil/ Österreich zu kaufen ist nicht möglich, es wäre deshalb besser. Indem Sie auf den Warenkorb in der Vergleichstabelle klicken, ein weiterer Vorteil von Generika ist der Preis, ungefähr bei vier von fünf Männern, sondern auch das länger Können ermöglichen.

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat svoji přítelkyni, kamarádku, sestru, maminku či dceru nebo kohokoli vám blízkého je možné zakoupit dárkový poukaz na jakýkoliv druh kosmetického ošetření.